Kot Karim

U jednego z naszych adoptowanych kocich podopiecznych, Karima, niedawno zdiagnozowano triaditis. Terminem triaditis określa się zespół trzech chorób: zapalenia trzustki, zapalenia dróg żółciowych i idiopatycznej choroby zapalnej jelit. Do tego doszły problemy z wątrobą i żółtaczka. Karim wymaga kroplówek, leków, musi jeść specjalistyczną karmę. Przy trzech zwierzakach, w tym jeszcze jednym starszym i chorym, opiekunom trudno ogarnąć to wszystko finansowo. Stowarzyszenie uczestniczy w opłacaniu leczenia chłopaka.

Czerwiec 2020 r. U Karimka zdiagnozowano nadczynność tarczycy spowodowaną nowotworem. Czeka go operacja. Jej koszt pokrywa nasze stowarzyszenie.

1 lipca 2020 r. Karimowi usunięto płat tarczycy z guzem. Na szczęście zmiana okazała się niezłośliwa. Koszt zabiegu wyniósł ponad 1200 zł.