Ubrania do oddania

Nie możesz adoptować psa czy kota? Możesz im pomóc, przekazując ubrania na ich diagnozowanie i leczenie. W ten sposób przynosisz ulgę w cierpieniu i wielokrotnie zwiększasz ich szansę na własny DOM!

1 kg przekazanych ubrań = 1 zł dla bezdomniaków z Milanówka.

Jak to działa ?

  • Wejdź na stronę: Ubrania Do Oddania i kliknij w guzik „POMAGAM”, który znajduje się z prawej strony.
  • Wypełnij formularz zgłoszenia darowizny podając ilość przekazywanych kartonów oraz miejsce z którego kurier ma je odebrać.
  • Określ datę odbioru, która jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia – kurier odbierze spakowane kartony.

Etyczny Kosmetyczny

Lubicie naturalne kosmetyki, produkowane bez cierpienia zwierząt? Kupując na etycznykosmetyczny.pl i wybierając w podsumowaniu zwierzaka z naszego schroniska 5% z kwoty Waszego zamówienia sklep wysyła do nas. Wy nic nie dopłacacie i jednocześnie wybieracie polskie marki produkujące kosmetyki cruelty free. facebook

kosmetyki cruelty free

FaniMani

Możecie nas również wspierać podczas codziennych zakupów przez internet. Wystarczy, że wejdziecie na https://fanimani.pl/schron/ i wybierzecie sklep. Zrobicie zakupy jak zwykle, a my otrzymamy część ich wartości. A co najważniejsze – nie zapłacicie ani grosza więcej!


PSIEceny

PSIEceny jest to nasz pierwszy bazarek. Niestety sytuacja pandemiczna dotknęła w końcu także i nas. Nie organizuje się imprez plenerowych, nie gościmy w szkołach i przedszkolach. Znacznie mniej organizuje się zbiórek publicznych, których celem jest wsparcie bezdomnych zwierząt. Gdzie się nie obejrzymy, jest mnóstwo potrzebujących. Stąd pomysł na bazarek, na którym za dosłownie kilka, kilkanaście złotych wylicytujecie ciekawe rzeczy. Coraz częściej i coraz chętniej wszyscy sięgamy po tak zwane „przydasie”, wyciągamy je z otchłani własnych szaf i strychów, by dać im drugie życie a tym samym nie wydawać miliona monet na nowe rzeczy. Wszystko co znajdziecie na naszym bazarku to są właśnie nasze „przydasie” lub tzw. nietrafione prezenty. Cały dochód z licytacji pomaga podopiecznym w schroniska w Milanówku.

Chciałbyś przekazać gadżet na bazarek? Napisz do nas: kontakt@stowarzyszenieschron.pl

PSIEceny znajdziesz na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/336217971131396/

Gorąco zapraszamy!