30 stycznia 2020 r. Lenka, podopieczna schroniska w Milanówku, przeszła operację kolana polegającą na usunięciu uszkodzonej części łąkotki przyśrodkowej stawu. Lekarze są zadowoleni z przebiegu operacji, wszystko poszło zgodnie z planem, a sama Lenka ma się dobrze i bez problemu zniosła narkozę.
Teraz rekonwalescencja, za 2 tygodnie zdjęcie szwów i wizyty kontrolne. W międzyczasie musimy zadbać o ograniczenie ruchu, dlatego najbliższe tygodnie sunia spędzi w schroniskowej izolatce.
Za około 2 miesiące Lenkę czeka jeszcze zabieg polegający na podaniu leku wprost do stawu.
Dzisiejsza operacja, jak również kontrolne badania przed operacją w całości sfinansowane zostały przez nasze stowarzyszenie – koszt to 3086 zł.
Mogliśmy to zrobić dzięki Wam i wsparciu, jakie nam okazujecie ❤
Dziękujemy, że jesteście z nami!
Trzymajcie kciuki, aby Lenka szybko wróciła do formy i do swojego Misia rzecz jasna 😊

9 maja 2020 r. Lenka znalazła wspólny dom z Misiem 🙂

aktualizacja 20.10.2020 r.

We wrześniu i w październiku Lena przeszła dwa zabiegi wstrzyknięcia preparatu Noltrex w staw. Było to zalecenie pooperacyjne. Koszt zabiegów w kwocie 1700 zł pokryło nasze stowarzyszenie.